znaki zodiaku w związkach

Kobieta Bliźniak

to wieczne dziecko, czasami cechuje ją niezdecydowanie i skłonność do drobnych kłamstw. Jest niezwykle nastrojowa, łatwo wpada w euforię i cieszy się drobiazgami, czasem chwilę później jest przygnębiona i małostkowa. Jest trudnym współpracownikiem, najlepiej czuje się na samodzielnych stanowiskach, kiedy cała odpowiedzialność za zadanie spoczywa na niej. Zakochuje się często, kocha namiętnie i gorąco. wydaje się jednak, że powodem tego jest wyłącznie fizyczny popęd.

Mężczyzna, który jej się spodoba, niełatwo się od niej uwolni. Potrafi oczarować każdego mężczyznę tak, by poczuł się jak w niebie. Niestety, często równie szybko potrafi wycofać się ze związku. Partner Pani Bliźniak powinien przymknąć oko na brak zdecydowania i kapryśną naturę Pani Bliźniak. Jeśli mu się uda, czeka go intensywne życie, w którym pełno emocji, śmiechu i szalonych planów.

Kobieta Bliźniak traktuje miłość jak zabawę i nie ma dla niej zakazanych czy wstydliwych tematów w tej sferze. Nie akceptuje monotonii i do pełni życia potrzebuje ciągłego dreszczyku emocji, ciągle poszukuje nowych wyzwań i doznań.

Najlepszy partner dla niej to: Baran, Skorpion i Rak.